‘Karasu’da hayatı kolaylaştırmak için gayret ediyoruz’

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve AKP Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, “Gönül Belediyeciliği” ilkesi doğrultusunda Karasu’da bulunan Vatandaş ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretleri sırasında 7’den 70’e vatandaşlardan yoğun ilgi gören Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, dayanışmanın ve istişarenin önemine dikkat çekerek; “İnsanımızı merkeze alarak, her bir hemşehrimiz için daha kaliteli yaşam hedefiyle sunduğumuz hizmetlerle, bu kentte yaşayan her bir kardeşimizin hayatını kolaylaştırmaya, yaşantılarına artılar eklemeye gayret ediyoruz.

‘GÜÇLÜ PROJELER’

Biz halkımızdan aldığımız güçle projelerimizi hayata geçiriyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde bu güzel kenti daha güçlü yarınlara hazırlamaya çalışıyoruz. Bugün ilçe esnaflarımızı ve Karasulu hemşehrilerimizi, AK Parti İlçe Başkanımız Hasan Yavuzyiğit ile birlikte ziyaret ettik. Esnaflarımıza hayırlı işler temennisinde bulunduk. Hizmetlerimizden bahsettik. Vatandaşlarımıza projelerimizi anlattık. Halkımızdan aldığımız destekle daha güzel çalışmaları ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

GÖNÜL BİRLİĞİ

Belediye Başkanı İshak Sarı ile birlikte esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ettiklerini belirten AKP Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ise; “Belediye Başkanımız İshak Sarı ile birlikte esnaf ve vatandaş ziyaretlerimize devam ediyoruz. Halkımızdan aldığımız olumlu yorumlar, emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda bizlere daha güç veriyor. AK Parti belediyecilik anlayışının temelinde de gönül birliği yattığını her fırsatta dile getiriyoruz ve bu olgu üzerinden ilerlemeye gayret ediyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin” dedi. Başkan Sarı ve İlçe Başkanı Yavuzyiğit ziyaretler sonrasında, İlçe sakinlerinden emekli Bekçi İsmet Aslan’ın cenazesine katılarak aile yakınlarına başsağlığı dilediler.   

 

- T54, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://t54.com.tr/haber/7588413/karasuda-hayati-kolaylastirmak-icin-gayret-ediyoruz