Uncuoğlu Serdivan'da vatandaşla buluştu

Bahçelievler Semt Pazarı’nı gezen Uncuoğlu; tezgahları tek tek dolaşarak esnafa hayırlı işler temennisinde bulunurken diğer yandan alışverişe gelen vatandaşlarla da sohbet etti. Uncuoğlu, Alemdar ve Erken pazar ziyaretinin ardından, Şehit Sinan Gümüştaş ve Fatih Caddesi’nde faaliyet gösteren esnaflara misafir oldular. Dükkanları tek tek gezerek işyeri sahipleriyle hem sohbet ettiler hem de taleplerini dinlediler.

MİNİBÜS DURAĞINA ZİYARET

Kirişhane Caddesi’ndeki minibüs durağı esnafı ile de istişarede bulunan Uncuoğlu, hat sahiplerinin ulaşımla ilgili önerilerinin değerlendirilerek taleplerin ilgili kurumlarla paylaşılacağını söyledi. Bahçelievler Mahallesi’nin eğitimden sağlığa, ticaretten spora kadar bir çok alanda potansiyelinin farkında olduklarını ifade eden Alemdar, tüm yatırımları bu farkındalıkla planladıklarını ve hayata geçirdiklerini söyledi.

HER TÜR DESTEĞE HAZIRIZ

Vatandaşların talepleri noktasında her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyleyen Uncuoğlu da, ziyaretler sırasında Halk Eğitim Kurs Merkezi’nin kapasitesinin arttırılması ile ilgili talebin değerlendirileceğini, ilgili kurumlarla görüşmelerin sağlanarak gerekli tüm adımların atılacağını ifade etti. Uncuoğlu programın son kısmında AKP Serdivan İlçe Başkanlığı’nda teşkilat üyeleriyle bir araya geldi.

- T54, Gündem bölümünde yayınlandı
https://t54.com.tr/foto/7554058/uncuoglu-serdivanda-vatandasla-bulustu