Gölkent'te klip çekildi

Genç sanatçı Emre Bal takipçisi olduğu Gölkent Köyü sayfası, sayfa yöneticilerini arayarak “Gölkent tam benim düşündüğüm bir yer. Uygun görürseniz orada bir klip çekmek istiyoruz” dedi.

Emre Bal’ın bu teklifini Gölkentin tanıtılması için önemli bir fırsat olduğunu düşünen Gölkent’li gençler sanatçıya her türlü imkânı sağlayarak destek verdiler.

Klip Yönetmeni Emirhan Erol klip çekimi sonunda Gölkent’te büyük bir ilgi gördük ve misafir edildik. Gerek Gölkentin doğal güzelliği gerekse gölkentlilerin misafirperverliği beni çok etkiledi. Bundan sonra klip çekimlerimde burasını göz ardı etmeyeceğim dedi.

Şarkıcı Emre Bal ‘ ın konuşmasında “bir çok  kez kamera önünde ve set ortamında bulundum hepsi birbirinden güzel ve keyifliydi fakat gölkent köyünde kurmuş olduğumuz set daha eğlenceli ve keyifli geçti” dedi.

Emre Bal 2019 O SES Türkiye’de yarışmış müthiş bir performans sergilemişti.

Şimdi ise şöhret basamaklarını tırmanıyor.

Gölkent Köyü Sayfa Yönetmeni İbrahim Erkal ise “Ekibin buradan mutlu bir şekilde ayrılması bizi de mutlu etti yöremizde klip çekecek tüm sanatçılara elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.

Buradan çok mutlu ayrılan ekip burada gördükleri ilgiyi diğer sanatçı ve yönetmen dostlarına, buranın doğal bir plato özelliğini taşıdığını anlatacaklarını ve klip yayına hazır hale geldikten sonra piknik yapmak için tekrar Gölkent’e geleceklerini belirterek yöreden ayrıldı.

- T54, Gündem bölümünde yayınlandı
https://t54.com.tr/haber/6128774/golkentte-klip-cekildi