Korona onları bizden kopardı

Bugün Türkiye'de ilk korona virüs vakası görülmesinin üzerinden tam bir yıl geçti. Bu süreç içinde Türkiye'de on binlerce, Sakarya'dan yüzlerce kişiyi kaybettik. Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aziz Duran'dan eski Tarım Müdürlerinden Abdurrahman Çakar'a kadar pek çok insanımızı kaybettik. Bir arşiv taramasıyla vefat edenlerin T54'te yayınlanan haberlerini sizler için çıkardık. İşte koronadan kaybettiklerimiz:

+80
Haber albümü için resme tıklayın

Aziz Duran'ı kaybettik

Bir süredir İstanbul'da özel bir hastanede korona tedavisi gören Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aziz Duran vefat etti. 

Abdurrahman Çakar'ı kaybettik

Tarım İl Müdürü olarak Sakarya'ya uzun yıllar hizmet eden Abdurrahman Çakar tedavi gördüğü SEAH'ta yaşamını yitirdi

14 yaşındaki Semir Korona'ya yenik düştü

Erenler'e bağlı Değirmendere Mahallesi'nde ikamet eden 14 yaşındaki Semir Şair, korona virüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Mete Sokak'tan ilk vefat haberi geldi

Şeker Mahalle Mete Sokakta yaşayan ve korona virüs nedeniyle Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören A.K hayatını kaybetti.

+++++++++++++

Normal ölüm dendi, korona testi pozitif çıktı

Çark Caddesi'nde iş yeri bulunan ve bir süredir kanser tedavisi gören Ayhan Salman Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde vefat etti. Henüz korona testi çıkmadığı için doğal ölüm raporu hazırlanan Salman defnedildi. Bir gün sonra sonucu çıkan testte Salman'ın korona virüs kaptığı tespit edilince Sağlık Müdürlüğü ekipleri, Ayhan Salman'la aynı sitede birlikte oturduğu aile mensuplarına 14 gün süreyle kendilerini izole etmelerini istedi.

Karı koca birer gün arayla koronadan vefat ettiler

Sapanca'da önce Sami Uslu isimli şahıs, bir gün sonra da eşi Sevim Uslu korona virüs nedeniyle yaşamlarını yitirdi.

Haydar Baş koronadan vefat etti

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş korona virüs nedeniyle tedavi gördüğü Trabzon'da vefat etti.

44 yaşında Korona'ya yenildi

Sapanca'da yaşayan 44 yaşındaki Ayşenur Keskin, Korona'dan vefat etti.

85 yaşında Korona'dan vefat etti

Adapazarı Belediye Meclisinin eski üyesi Ali Güney'in kayınvalidesi Mübeyyen Ak, bir süredir korona tanısıyla tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Vahit Arapoğlu vefat etti

Sapanca Gazetesi'nin sahibi gazeteci Murat Arapoğlu'nun babası Vahit Arapoğlu bir süredir korona tedavisi gördüğü Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde vefat etti

50 yaşında korona virüse yenildi

Böbreklerindeki ağrılar nedeniyle hastaneye başvuran 50 yaşındaki Nuray Yatçı'ya korona teşhisi kondu. Tedavi altına alınan kadın kurtarılamadı

Öksüz'ün kayınpederi vefat etti

15 Temmuz darbe girişiminin en kritik isimlerinden biri olarak firari FETÖ'cü Adil Öksüz'ün kayınpederi Dr. Cevat Yıldırım tedavi gördüğü Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bu gece vefat etti.

İstanbul'da vefat etti cenazesi gönderilmedi

SAÜ Öğretim Üyesi Prof.Dr. Lütfi Şeyban'ın ağabeyi Korona şüphesiyle yoğun bakımda tedavi gördüğü İstanbul'da vefat etti. Ailesi cenazeyi ilimizde defnetmek istedi ancak salgın raporu tutulduğu için istek kabul edilmedi.

Korona şüphesiyle hastanedeydi vefat etti

Ferizli'de sevilen bir isim olan Yakup Şahin bir süredir korona şüphesiyle tedavi gördüğü Sakarya Eğitim ve Araştırma Hasdanesi'nde vefat etti.

Korona'dan 6'ncı ölüm yaşandı, ilçe alarmda

Pamukova'da yaşayan 82 yaşındaki Canlar Tok, Korona virüs nedeniyle gördüğü SEAH'ta vefat etti. İlçede son günlerde vaka sayılarındaki artış ilgilileri harekete geçirdi. Hıfzıssıhha Kurulu acilen toplandı.

Korona'dan bir ölüm daha

Adapazarı'nın ilk karantinaya alınan sokağı olan Mete Sokak'ta ikamet eden N.A. isimli kadın, 9 günlük yaşam savaşını kaybetti. Bayanın şeker hastalığı nedeniyle bağışıklık sisteminin zayıfladığı öğrenildi

Korona Kaynarca'da can aldı

Sakarya'da Koronavirüs nedeniyle dün bir kişi vefat etti. Kaynarca Yeşilova Köyü'nde oturan Selami Kurt isimli vatandaş, bir aydır tedavi gördüğü SEAH'ta yaşamını yitirdi.

Karasulu yaşlı adam Korona'dan vefat etti

Karasu Aziziye Mahallesi sakinlerinden 80 yaşındaki Mehmet T., geçen salı günü Korona virüs nedeniyle tedavi gördüğü SEAH'ta hayatını kaybetti. Yaşlı adam korona tedbirleri kapsamında özel kıyafetli görevliler tarafından toprağa verildi

AKP Yöneticisi koronaya yenildi

Bir süredir Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde korona virüs tedavisi gören AKP Adapazarı İlçe Yönetim Kurulu üyesi Güngör Kalan vefat etti

İlkokul öğretmeni koronaya yenik düştü

Korona virüs can almaya devam ediyor. Korucuk TOKİ İlkokulu Öğretmeni Şaban Yıldırım, Korona virüs nedeniyle vefat etti.

Zülküf Amca'yı koronadan kaybettik

Akyazı'da yaşayan 90 yaşındaki Zülküf Gökçe, korona virüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Gökçe'nin cenazesi bugün Akyazı Vakıf Mahallesi'nde defnedilecek

Muhtarın babası koronadan vefat etti

Geyve Şerefiye Mahallesi'nde ikamet eden 80 yaşındaki Fehmi Avcı, korona virüs nedeniyle tedavi gördüğü SEAH'ta vefat etti.

TCDD emeklisi koronaya yenildi

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarından emekli olan ve Geyve Alifuatpaşa Mahallesi'nde ikamet eden 54 yaşındaki Ersin Karaca, yakalandığı korona virüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Eski Başkan Seyfettin Kubilay koronaya yenildi

1984-1994 yılları arasında  2 dönem Arifiye Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Seyfettin Kubilay korona virüs tanısıyla tedavi gördüğü hastanede vefat etti

O mahallede koronadan 3’üncü vefat

Akyazı Vakıf Mahallesinde ardı ardına 3 kişi koronadan vefat etti. Geçtiğimiz günlerde Akyazı Vakıf Mahallesinden Zülküf Gökçe korona nedeniyle hastaneye kaldırılmış, ancak hayatını kaybetmişti. Zülküf Gökçe’nin oğlu Hikmet Gökçe’de babasından bir süre sonra korona nedeniyle hayatını kaybetmişti. Bugün ise aynı mahalleden Mehmet Akdoğan isimli vatandaşta koronadan hayatını kaybetti.

Ferizili'de koronadan iki kişi vefat etti

Ferizli Değirmencik mahallesinde yaşayan Hürmuz Yiğit (54) korona tedavisi gördüğü hastanede vefat etti. Ferizli'de ikinci koronadan vefat haberi ise Ağacık Mahallesinden geldi 100 yaşındaki Sıddıka Arabacı, bugün toprağa verildi

Bilal Kopal 40 yaşında koronaya yenildi

Uzun yıllar vekil öğretmenlik yaptıktan sonra Söğütlü Belediyesi'ne geçen Bilal Kopal, yakalandığı koronaya yenildi.

Zafer Yetiş koronadan vefat etti


Zafer Ofset ortaklarından Erdoğan ve Yalçın Yetiş'in kardeşi, Nevzat Yetiş'in ağabeyi 66 yaşındaki Zafer Yetiş, Korona virüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Tanınmış iş insanı koronaya yenildi

Ensar Makine'nin sahibi 55 yaşındaki Abdullah Önemli, bir süreden beri yakalandığı Korona virüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Turgay Erhamza koronadan vefat etti

Tahir Erhamza'nın kardeşi eski SATSO Meclis Üyesi Turgay Erhamza, tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

O ilçede bir günde koronadan iki vefat

Akyazı'da bir günde korona virüs nedeniyle iki kişi hayatını kaybetti. İlk olarak Akyazı'da özel bir klinik işleten Doktor Hasan Tepeçınar, kan kanseri tedavisi görürken yakalandığı korona virüs nedeniyle hayatını kaybetmişti. Hastane Mahallesi'nde ikamet eden Remzi Hamdi Kılıç da korona nedeniyle vefat etti.

Fethiye Teyze koronadan hayatını kaybetti

Pamukova Ahiler Mahallesinde ikamet eden 74 yaşındaki Fethiye Çürük, korona nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.  Fethiye Nine dün Ahiler Aşağı Mezarlığına öğle namazı sonrası toprağa verildi.

Geyveli Keskin koronaya yenik düştü

Geyve'nin Halidiye Mahallesi'nde ikamet eden 50 yaşındaki Selami Keskin, korona nedeniyle vefat etti

Karasulu muhtar koronaya yenildi

Karasu Hürriyet Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Denizhan, korona virüs tedavisi gördüğü SEAH'ta vefat etti.

Hendekli taksici koronaya yenildi

Hendek'te taksicilik yapan 60 yaşındaki Fethi Kerse koronaya yenildi. Taksici arkadaşları Kerse'nin fotoğrafını durağa asıp üzerine “Arkadaşımızı, ağabeyimizi kaybettik. Başımız sağolsun” notunu yazdı.

Gelin kaynana koronadan vefat etti

Pamukova Elperek Mahallesi'nde ikamet eden Sezgin ailesi bir haftada iki kişiyi korona virüs nedeniyle toprağa verdi. Ailenin annesi Arife Sezgin, korona virüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Kayınvalidenin vefatının ardından iki gün sonra ise kronik rahatsızlıkları olduğu öğrenilen gelin Hanife Sezgin hastanede vefat etti.

Koşutanların baba acısı

Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı İbrahim Koşutan ve Altınçekiç Otomotiv'in sahibi Recep Koşutan'ın babaları Selim Koşutan vefat etti

İki çocuk annesi koronadan vefat etti

Adapazarı Şeker Mahallesi'nde ikamet eden 51 yaşındaki Nariye Geyvan vefat etti. Bir süre önce belirti göstermesi üzerine hastaneye giden Geyvan'ın korona virüs testi pozitif çıktı. Evinde hastalığının 5'inci gününde vefat eden 2 çocuk annesi kadının ölümü ailesi ve sevenlerini yasa boğdu.

Yaşar İdgü koronaya yenildi

İlimizde başta Dağdibi Durağı olmak üzere bir çok durakta görev yapan tanınmış kahyalardan Yaşar İdgü, korona virüse yenik düşerek vefat etti.

Berrin Aydoğan vefat etti

Karaman'daki İlim Eczanesi'nin sahibi İlim Aydoğan'ın eşi olan Berrin Aydoğan bir süre önce korona tedavisi görmüştü. Korona tedavisinin ardından çoklu organ yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırılan Aydoğan vefat etti.

Okul müdürünün eşi koronadan vefat etti

SATSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Engin Arı'nın eşi Milli Eğitim emekli memuru Gülşen Arı 58 yaşında koronavirüs nedeniyle vefat etti.

Emekli öğretmen koronaya yenik düştü

İlimizin tanınmış eğitimcilerinden Mehmet Nuri İlkokulu'nda görev yapan emekli sınıf öğretmeni Necati Sezer, korona virüse yenildi.

Kimya öğretmeni koronadan can verdi

Karasu Anadolu Lisesi Kimya Öğretmenlerinden Eşref Kaşıkçı, korona virüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Tacettin Koç'un annesi koronadan vefat etti

Sakaryaspor eski yöneticilerinden ve Devlet Hastanesi eski Başhekimi Tacettin Koç'un annesi Halide Koç, 81 yaşında korona virüs nedeniyle vefat etti.

Yenicami esnaflarından Sabri İşgör vefat etti

Yenicami'de Tezemirler Pasajında parke satışı yapan Sabri İşgör bir süredir korona tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Sabri İşgör korona tedbirleri kapsamında defnedildi.

Odabaş ailesi koronaya bir can verdi


Pamukova'nın önde gelen ailelerinden Odabaş Ailesi'nin büyüğü Hasan Odabaş, korona virüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 76 yaşında vefat etti.

Metin Dirim'in babası koronadan vefat etti


Sakarya’nın tanınmış işadamlarından, Sakaryaspor eski yöneticisi Metin Dirim’in babası Yusuf Demir, korona tedavisi gördüğü hastanede vefat etti.

1.OSB'de fabrikası vardı, koronadan vefat etti

1. Organize Sanayi Bölgesi'nde fabrikası bulunan Nest Çelik firmasının sahibi Ramazan Öner, yakalandığı koronaya yenik düştü.

Binlerce öğrenci yetiştirmişti koronaya yenildi

Pamukova’nın emekli öğretmenlerinden esnaf Şahap Ünalır'ın babası Ethem Ünalır, korona virüs nedeniyle hayata veda etti. Bir süre önce yakalandığı korona virüs nedeniyle Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi görüyordu.

İki günde iki ağabeyini koronadan kaybetti

Sakarya Esnaf Odası Başkanı Turan Salihoğlu, bir hafta içerisinde iki ağabeyini de korona virüs nedeniyle kaybetti. Acıya dayanamayan Salihoğlu, “Sağlık nedeniyle teflonumu kapatıyorum. Özür dilerim” diye yazdı.

Korona nedeniyle vefat etti

Kuzuluk Belediyesinde uzun yıllar görev yapan Muharrem Köse, korona nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Çakar'ın annesi de koronaya yenildi

Korona virüs tedavisi görürken iki gün önce yaşamını yitiren Abdurrahman Çakar'ın ardından  annesi Fatma Çakar (95) da korona nedeniyle tedavi altında olduğu SEAH yoğun bakım servisinde vefat etti. 

Tacettin Özdoğan da koronaya yenildi

Sakarya'da spor camiasının yakından tanıdığı, ailesinin Uzunçarşı'da mağazası bulunan Tacettin Özdoğan korona nedeniyle vefat etti. Merhuma Allah'tan rahmet sevenlerine sabır diliyoruz. 

Cevdet Yıldız koronaya yenildi

Şeker Mahallesi sakinlerinden merhum Mustafa Yıldız’ın oğlu Tavukçu Ahmet Yıldız'ın kardeşi Cevdet Yıldız, korona virüs nedeniyle vefat etti. 61 yaşında vefat eden Yıldız, Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Lisesi'nde çalışıyordu.

Doğumdan önce anne koronadan vefat etti bebek dünyaya geldi

Korona bir anneyi daha iki çocuğundan ayırdı. Bir çocuk annesi olan 27 yaşındaki Asiye Koş, bir süre önce koronaya yakalandı. Durumunun ağırlaşması üzerine genç kadın Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Durumu ağırlaşan genç kadın, hastanede vefat etti.

Yaşar Zımba'nın ağabeyi koronadan vefat etti

Bir süredir Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım servisinde korona tedavisi gören Cihan Zımba kurtarılamadı. Tes-iş Sendikasında Mali Sekreterlik görevinde bulunan Cihan Zımba, bir süre süre önce korona virüs testi pozitif çıkınca hastaneye yatırılmıştı.

47 yaşında koronaya yenik düştü

Kocaali Akpınar Mahallesi sakinlerinden Selahattin Akkaya, 47 yaşında korona virüs nedeniyle vefat etti.

Karasulu Mustafa Bayram koronaya yenildi

Karasu Kuzuluk Mahallesi'nden, merhum Mehmet Ali Bayram'ın oğlu, Yusuf, Hüseyin ve Mehmet Bayram'ın ağabeyi Mustafa Bayram vefat etti.  Korona hastası olan Mustafa Bayram, bir aydır Yenikent Hastanesi'nde tedavi görüyordu.

Dar Sokak esnafı koronaya yenik düştü

Dar Sokak'ın sevilen esnaflarından İsmail Kurt, korona virüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti. 36 yaşında hayata gözlerini yuman İsmail Kurt, lenfoma tedavisi de görüyordu.

Yılmaz Yılmazer vefat etti

Sapanca AKP İlçe Teşkilatı eski yöneticilerinden, ilçenin sevilen ismi Yılmaz Yılmazer geçirdiği rahatsızlık sonucu 60 yaşında yaşamını yitirdi.

Seyfeler Camii İmamı koronaya yenildi

Akyazı Seyfeler Mahallesi Cami imamı Mustafa Hikmet yakalandığı korona hastalığına yenik düştü.

Onları ölüm bile ayıramadı

Akyazı'ya bağlı Küçücek eşrafından olan ve İzmit'te ikamet eden Necmettin-Birsen Cirit çifti koronavirüs nedeniyle tedavi gördükleri hastanede aynı gün vefat etti

Ayakkabıcı Cavit Arslan koronaya yenildi

Bir dönem CHP'de yönetici olarak siyaset de yapan ayakkabıcı Cavit Arslan yakalandığı koronaya yenik düştü.

Recep Topçu koronadan vefat etti

Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan İlçe Başkan Yardımcısı Recep Topçu, korona virüse yenildi. 54 yaşındaki Recep Topçu, korona virüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Pala Nuri koronadan vefat etti

Pamukova’da yediden yetmişe küçük büyük herkesin tanıdığı, ülkücü camiasının önde gelen ve sevilen isimlerinden Pala Nuri lakaplı Nuri Karabacak (70) korona virüs nedeniyle tedavi gördüğü Sakarya Eğitim Araştırma hastanesinde yaşamını yitirdi.

10 gün arayla vefat ettiler

Akyazı  Cumhuriyet Mahallesinde ikamet eden 69 yaşındaki Hasan Aydoğdu korona nedeniyle hayatını kaybetti. Hasan Aydoğdu'nun oğlu Sedat Aydoğdu, da geçtiğimiz günlerde korona nedeniyle hayatını kaybetmişti.

Ahmet Çengel koronaya yenildi

CHP'li Ahmet Çengel, 61 yaşında korona virüse yenildi. Vefat haberini sosyal medyadan duyuran Çetin, “Değerli arkadaşımız ve partilimiz Ahmet Çengel covid19 nedeniyle hayatını kaybetti.. Çok üzgünüz” diye yazdı.

Anne Girdap da koronaya yenildi

Sakarya’nın tanınmış isimlerinden merhum Burhan Girdap korona nedeniyle vefat etmiştti. Merhum Burhan Girdap'ın annesi Remziye Girdap vefat etti.

Sakaryalı Dr.Cengiz Aslan koronaya yenildi

Sakarya Atatürk Lisesi mezunu olan, Turgut Özal’ın doktorluğunu da yapan Cengiz Aslan korona virüse yenik düşerek hayatını kaybetti.

Meclis üyesi koronaya yenildi

Bir süredir, korona tedavisi nedeniyle, Yenikent Devlet Hastanesinde yoğun bakımda tutulan İYİ Partili Belediye Meclis Üyesi Ahmet Özbudak vefat etti

Nusret Şen koronaya yenildi

Karasu esnaflarından Belediye Meclisi eski üyesi Nusret Şen 55 yaşında vefat etti.

Ahmet Hasbaş toprağa verildi

Ajans Güven ve Haberlisin.com’un imtiyaz sahibi, Demirören Haber Ajansı Sakarya Temsilcisi Güven Hasbaş’ın babası Ahmet Hasbaş, bir süre önce koronavirüse yakalandı. Durumunun ağırlaşması üzerine 10 gündür Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören Ahmet Hasbaş, sabaha karşı vefat etti.

Hastanede korona bulaşmıştı, acı haber geldi

İstanbul’da kalp krizi geçiren ve özel hastanedeki tedavisinin ardından korona virüs testi yapılmadan taburcu edildiği iddia edilen 83 yaşındaki kadın, evinde 8 akrabasına korona virüs bulaştırmıştı. Taburcu edildikten sonra durumu ağırlaşan ve kaldırıldığı farklı bir hastanede virüs testi pozitif çıkan Zehra Parmak hayatını kaybetti.

Sebahattin Aykan koronaya yenildi

Yaklaşık 20 gündür yakalandığı korona hastalığı nedeniyle Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yatan Erenler Belediyesi Başkan Yardımcılığından emekli Sebahattin Aykan vefat etiEmekli müezzin koronaya yenildi

Akyazı Gazisüleymanpaşa Camii emekli müezzinlerinden Enver Yıldırım, bir süre önce korona virüse yakalandı. Yakalandığı korona virüs nedeniyle tedavi altına alınan ve durumu ağırlaşan Yıldırım, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

41 yaşındaki hal esnafı koronaya yenildi

Patates Hali'nde ve pazar yerlerinde esnaflık yapan Murat İsak, 41 yaşında korona virüse yenik düşerek hayatını kaybetti. Bir haftayı aşkın süreden beri hastanede tedavi gören İsak, kurtarılamadı.

Baba ve oğlu aynı koronadan vefat etti

Geyve'ye bağlı Tepecikler Mahallesi'nde ikamet eden Necmi Altay ve babası İsmail Altay, aynı gün korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Baba ve oğlu bugün toprağa verilecek

Nevzat Taşkın koronadan vefat etti

Karasu'nun sevilen isimlerinden Berduş lakabıyla tanınan 61 yaşındaki Nevzat Taşkın korona yenik düştü. Bir süre önce koronaya yakalanan Taşkın hastanede tedavi altına alınmıştı

Hüseyin Harputoğlu defnedildi

Korona virüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Akyazı Gazi Süleyman paşa Camii eski imamı Hüseyin Harputoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.

Ali İhsan Arığ koronaya yenildi

MÜSİAD üyelerinden Sakaryalı iş insanı Ali İhsan Arığ 64 yaşında korona virüs tedavisi gördüğü SEAH'ta hayata gözlerini yumdu

Korona bir can daha aldı

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı'nın eşi Nuray Dokumacı'nın amcası 80 yaşındaki Salih Karaarslankorona nedeniyle hayatını kaybetti.

Doğum yaptıktan sonra koronadan vefat etti

Çocuğunu dünyaya getirmeden 3 gün önce koronavirüs testi pozitif çıkan 23 yaşındaki Nagihan Kadı, doğumun ardından fenalaşarak yoğun bakıma alınmıştı. Kadı, kök hücre tedavisine başlanamadan hayatını kaybetti.

Fehmi Özüpek koronaya yenildi

Türk Telekom'den emekli olduktan sonra Erenler – Arifiye Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Fehmi Özüpek, korona virüse yakalandı. Durumunun ağırlaşması üzerine Özüpek'in tedavisi Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde devam etti. Yoğun bakımda tedavisi süren Özüpek, 60 yaşında hayata gözlerini yumdu.

3 cocuk babası koronadan vefat etti

Akyazı Topağaç Mahallesi'nde yaşayan 47 yaşındaki Kemal Özdağ, bir süre önce koronaya yakalandı. Hastanede tedavi altına alınan Özdağ'ın durumu ağırlaştı. Dün gece aatlerinde talihsiz adamdan acı haber geldi.

Korona can almaya devam ediyor

Adapazarında ikamet eden 46 yaşındaki Tacettin Arslan da korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Koronavirüs belirtileri göstermesi üzerine tedavi altına alınan Arslan hayata tutunamadı.

Kahveci Ekrem koronaya yenildi

Geyve'nin İnciksuyu mahallesinde ikamet eden, ilçe çarşısında kahveci esnafı, 3 çocuk babası Ekrem Yıldız vefat etti.

Asrın felaketine yenik düştü

Budaklar Köyünün hayırsever insanı 73 yaşındaki Hafız Mehmet Özelin asrın felaketi olarak adlandırılan salgın hastalık sonucu hayatını kaybetmesi büyük üzüntüye neden oldu.

Ramazan Köker koronaya yenildi

Akyazı İlçesi Vakıf Mahallesinde ikamet eden 77 yaşındaki Ramazan Köker korona virüs belirtileri göstermesi üzerine Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınmıştı. Emekli kamyon şoförü Köker’den acı haber geldi. 77 yaşındaki Köker’in ölümü ailesini ve sevenlerini yasa boğdu.

Korona Erenler'de can aldı

Erenler Hacıoğlu Mahallesi'nin sevilen isimlerinden Ahmet Tunacan, korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. 63 yaşında hayata gözlerini yuman Tunacan, korona virüse yakalandı. Bir süre hastanede tedavi gören Tunacan kurtarılamadı.

Traktör ustası koronaya yenik düştü

Kocaali Ağalar Mahallesi sakinlerinden traktör ustası Kemal Zafer Aydın, korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. 70 yaşında hayata gözlerini yuman Zafer Aydın, bir süreden beri korona virüs tedavisi görüyordu.

Geyveli muhtarın eşi koronaya yenik düştü

Geyve'nin Safibey Mahalle Muhtarı Mustafa Tur’un eşi Adile Tur hayatını kaybetti. Geçirdiği rahatsızlığa bağlı olarak ve kronik rahatsızlıkları nedeniyle hastanede  tedavi gören Adile Tur, hastalığa yenik düştü.

Emekli postacı koronadan vefat ettiGeyve'de uzun yıllar postacılık yapan 81 yaşındaki Müfit Yüksel korona virüs tedavisi için yatırıldığı SEAH'ta vefat etti.

11 Mar 2021 - 08:30 - Gündem --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak T54 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan T54 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler T54 editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı T54 değil haberi geçen ajanstır.
Anket Sizce okullar açılmalı mı?