Saç Ekiminde Üst Düzey Kalite: Hair Center of Turkey

Saç ekimi, günümüzde saç sağlığı alanında geliştirilen en etkili çözümdür. Saç seyrelmeleri, dökülmeleri ve kellik problemlerine karşı oldukça etkili bir çözüm sunan saç ekimi ancak  deneyimli bir uzman eşliğinde yüksek düzeyde başarı vadeder

Saç Ekiminde Üst Düzey Kalite: Hair Center of Turkey

Saç ekimi, günümüzde saç sağlığı alanında geliştirilen en etkili çözümdür. Saç seyrelmeleri, dökülmeleri ve kellik problemlerine karşı oldukça etkili bir çözüm sunan saç ekimi ancak  deneyimli bir uzman eşliğinde yüksek düzeyde başarı vadeder. Bununla birlikte saç ekiminde başarı oranını etkileyen birçok faktör vardır.Bunlardan biri de operasyonun gerçekleştirileceği kliniğin sunduğu hizmet standartlarıdır. Ayrıca saç ekiminde klinik tercihinde bulunurken, sterilizasyon ve hijyen koşulları da ön planda tutulmalıdır. Hair Center of Turkey, alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla saç ekimi operasyonlarında yüksek standartta başarı vadediyor.

FUE ve DHI Tekniğiyle Başarı Oranı Yüksek Saç Ekim Operasyonu

Hair Center of Turkey, saç ekimi operasyonlarında başarı oranı yüksek saç ekim tekniklerini kullanıyor. Son dönemde saç ekiminde geliştirilmiş teknikler arasında başarı oranı en yüksek olanları DHI ve FUE teknikleridir. DHI tekniği, “Choi” adı verilen özel kalem şeklindeki aparatlar yardımıyla uygulanır. Bu teknik, doğrudan herhangi bir kesi gerektirmeksizin uygulanır.

Operasyon esnasında donör bölgeden alınan kökler saç ekimi için önceden planlanan alana yerleştirilir. Herhangi bir cerrahi kesi olmaksızın köklerin DHI tekniği ile ilgili bölgeye ekilmesi mümkündür. Operasyon sonrasında hasta, oldukça hızlı bir şekilde gündelik yaşamına dönebilir. FUE tekniği ise operasyon başarı oranının yanı sıra doğal saç görünümü açısından oldukça avantajlı bir yöntemdir.

Farklı şekillerde kombinize edilebilen ve geliştirilmeye açık olan bu teknik, tamamen doğal bir saç görünümü vadeder. FUE saç ekimi işlemi, Hair Center of Turkey’de safir uçlu özel aparatlar aracılığıyla uygulanıyor. Safir uçlu aparatlar, operasyon sonrası ortaya çıkabilecek olası komplikasyonları minimalize ederken aynı zamanda operasyon başarısını artırarak çok daha efektif bir saç görünümü vadediyor.

Kişiye Özel Çözümler 

Hair Center of Turkey tarafından sunulan saç ekimi çözümleri kişiye özeldir. Saç ekim fiyatları da aynı ölçüde kişinin ihtiyaçlarına göre belirlenir. Bununla birlikte saç ekimi nasıl yapılır, merak ediyorsanız çok büyük oranda operasyon süreci de size özel olacaktır. Operasyon sürecinde belirleyici olan en temel unsur, kullanılacak olan tekniktir. Aynı zamanda hastanın saç yapısı ve yaşadığı saç sağlığı sorunları da operasyon süreci üzerinde belirleyici unsurlardır.

03 Ara 2023 - 00:45 - Sağlık

Anket Sizce Sakarya'nın en önemli sorunu ne?
Tüm anketler