Yeni Süper Kahraman Evreni Altay,TRT Dijital’de Seyircinin Karşısına Çıkıyor!

Raif İnan’ın ortağı olduğu T-World entertainment'in yeni projesi Türkiye'nin ilk süper kahraman evreni Altay’ın ekrana gelmesine sayılı günler kaldı. Raif İnan ve Bülent Turgut'un yapımcısı olduğu dizi, yeni dijital platform Tabii’de seyirci ile buluşacak.

Raif İnan ve Bülent Turgut'un yapımcısı olduğu TRT Dijital’in Yeni Süper Kahraman Evreni Altay, Seyircinin Karşısına Çıkıyor!

Raif İnan ve Bülent Turgut'un yeni projesi Türkiye'den çıkan ilk süper kahraman evreni Altay’ın ekrana gelmesine sayılı günler kaldı. TRT Dijital'de ekrana gelecek olan dizi, yeni dijital platform Tabii’de seyirci ile buluşacak. 35 süper kahraman ile hayat bulacak dizide pek çok kültür ve coğrafyanın hikayesine değinilecek.

Raif İnan ve Bülent Turgut’un yapımcılığını gerçekleştirdiği Altay, 4 sezon sürecek. 26 bölüm ile seyirci karşısına çıkacak olan dizinin, birbirinden farklı pek çok konuya değineceğinin altı çizildi. Altay salgın hastalıklar, çevre sorunları ve savaş başta olmak üzere küresel sorunları ele alacak.

03 Haz 2023 - 19:53 - Magazin

Anket Sizce Sakarya'nın en önemli sorunu ne?