Ahmet Akkoç’un Şampiyon Öğrencileri Savaşçı’yı Ziyaret Etti

Ahmet Akkoç Ortaokulu şampiyon öğrencileri İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı ziyaret ederek başarılarını paylaştılar.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Okul Müdürü İlyas Kahya, Beden Eğitimi Öğretmenleri Süleyman Özkan ve Ayhan Panta, Görsel Sanatlar Öğretmeni Mutlu Durası, Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Sema Filiz Arslan’ın da katıldığı ziyarette sporun, bilimin ve sanatın birçok alanında uluslararası ve ulusal düzeyde kupa ve madalyalar kazanan öğrencilerimizi tebrik eden İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı “Nehrin Çocukları” öğrencilerimizle gurur duyduğunu ifade etti.

Okul Müdürü İlyas Kahya, Ahmet Akkoç Ortaokulunun 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı içinde Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce yürütülen Spor Sakarya, Bilim Sakarya, Sanat Sakarya projeleri kapsamında düzenlenen yarışmalarda çok sayıda başarıya imza attıkları bilgisini paylaştı.

Ahmet Akkoç Ortaokulunun Başarı Tablosu

Korfbol Sakarya birincisi olarak katıldıkları toplamda 49 okulun mücadele ettiği finallerini 12 ortaokulun yaptığı ve Kocaeli ilinde yapılan müsabakalarda Yıldızlar Türkiye Şampiyonluğu.

Basketbol Yıldız Kızlar Sakarya Birincisi olarak ilimizi temsilen Bartın ilinde yapılan müsabakalarda Bartın Bölge Birinciliği ve İlimizde yapılan Bölge finallerinde Bölge İkinciliği.

Basketbol Yıldız Erkekler Sakarya İkinciliği.

Basketbol Yıldız Kızlar Sakarya Dördüncülüğü.

Futbol Yıldız Erkek Sakarya Birinciliği, Yalova Bölge Finallerinde İkincilik.

Futbol Küçük Erkekler Sakarya İkinciliği.

Voleybol Küçük Kızlar Sakarya Üçüncülüğü.

Tenis Yıldız Erkekler Sakarya İkinciliği.

Satranç Küçük Kızlar Sakarya Dördüncülüğü.

Satranç Yıldız Kızlar Sakarya İkinciliği, Bolu Bölge Finalleri Bölge İkinciliği.

Badminton Küçük Kızlar Sakarya İkinciliği.

Badminton Küçük Erkeler Sakarya Üçüncülüğü.

Wushu Sakarya, Türkiye ve Avrupa Şampiyonlukları (Hacer Zeynep Cafer/Enes Karadeniz/Rabia Yavuz)

Judo Yıldız Kızlar Sakarya Birinciliği, Kahramanmaraş Türkiye İkinciliği (Duru Yılmaz)

Karate Yıldız Erkek Sakarya Birinciliği, Sivas Türkiye İkinciliği, Bosna Hersek Avrupa Şampiyonluğu hak kazanma.

Geleneksel Çocuk Oyunları 6. Sınıf Kız Takımı İlçe Üçüncülüğü.

Ceyda Yamak (Hijyen Elimde Projesi ile Türk Dünyası Vakfı tarafından Özbekistan’da yapılan sergide Özel Mansiyon Ödülü)

Sivas Robot Yarışmasına 13 adet proje ile katılım

Adamat Yarışmalarında Muhammet Eymen Erkan İl 9’uncusu ve Ceyda Yamak İl 12’ncisi olarak ödül aldılar.

DSİ tarafından yapılan “Yer Altı Suyunu Görünür Yapmak” konulu Resim Yarışması’nda Türkiye Birinciliği (Gökçe Durmuş).

04 Haz 2022 - 11:27 - Yaşam --- Okunma



göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak T54 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan T54 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler T54 editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı T54 değil haberi geçen ajanstır.



Anket Sakarya'da yaşadığın için mutlu musun?